Nasza przychodnia

Jesteś tutaj:

Beta-Dent to nowoczesna placówka medyczna świadcząca kompleksowe usługi w zakresie stomatologii, ginekologii i położnictwa oraz radiologii.

Gwarantujemy leczenie na wysokim poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami. Szukają Państwo doświadczonego dentysty, ginekologa albo usług USG w Kielcach? Serdecznie zapraszamy! Nasze ponad 20 letnie doświadczenie, nieustanny rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań, pozwoliło nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie i zbudowanie zaufania Naszych Pacjentów.

Beta-Dent to przychodnia składająca się z kadry doświadczonych specjalistów oraz wyposażona w najbardziej nowoczesny sprzęt. Satysfakcja i zadowolenie Pacjentów są naszym priorytetem, dlatego nieustannie podnosimy nasze umiejętności uczestnicząc regularnie w licznych kursach i sympozjach naukowych.

Zapraszamy do kontaktu

Specjaliści z Przychodni Beta-Dent pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. W celu ułatwienia kontaktu proponujemy Państwu skorzystanie z formularza kontaktowego, który ułatwi proces rejestracji na wizytę u specjalisty.

Przychodnia Beta-Dent

ul. T. Kościuszki 38

25-316 Kielce

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00

664 220 120

(41) 344 38 81

przychodnia@beta-dent.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Beta-Dent" Beata Rogula, Sławomir Rogula z siedzibą w Kielcach, ul. Generała Tadeusza Kościuszki 38, 25-316 Kielce, REGON: 260019570, NIP: 6572631940.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.